Záchrana životů na jihu Izraele

  1. Záchrana životů na jihu Izraele - úvod

Připojte se k nákupu 10 sanitek KKL-JNF

Jako variabilní symbol uvádějte číslo projektu: 20644

Přispět můžete jakoukoliv částkou

Číslo účtu: 3910537003/5500

Náklady na projekt: NIS na jednu sanitku: 650 000 NIS

 

KKL-JNF zahájila mimořádnou akci na nákup 10 sanitek pro obce na jihu Izraele. Přidejte se k nám a pomozte zachránit životy izraelských občanů. 

Od časných ranních hodin v sobotu 7. října čelí obyvatelé Izraele zákeřnému a násilnému útoku teroristů, při kterém bylo zavražděno přes tisíc Izraelců, tisíce jich byly zraněny a desítky jich teroristé unesli.

V této náročné době, kdy Izrael čelí válce a neutuchající vlně útoků, jejichž cílem je podkopat jeho bezpečnost a dokonce i existenci, zakoupily Keren Kayemeth LeIsrael - Židovský národní fond (KKL-JNF) a Ha'aguda Lema'an Hachayal, Sdružení pro blaho izraelských vojáků (AWIS), 10 sanitek pro bojující komunity v jižním Izraeli.

WhatsApp-Image-2023-10-13-at-18.40.03-2.jpeg WhatsApp-Image-2023-10-13-at-18.40.02-2-1.jpeg WhatsApp-Image-2023-10-13-at-19.26.19.jpeg

V době krize se počítá každá vteřina. Právě teď je jižní oblast Izraele pod útokem a potřeba rychlé a účinné lékařské pomoci je větší než kdykoli předtím. Životy visí na vlásku a my potřebujeme vaši podporu, abychom mohli něco změnit.

Naším posláním je vybavit jižní region Izraele potřebnými prostředky, aby mohl účinně reagovat na mimořádné události. S vaší podporou můžeme poskytnout životně důležité záchranné lano, které naše komunity zoufale potřebují.

Sanitní vozy budou obsluhovat zdravotnické týmy armády.

Sanitky jsou víc než jen vozidla, jsou symbolem naděje a uzdravení v krizových situacích. Na jihu Izraele budou tyto sanitky sloužit jako maják naděje a zajistí, aby se zdravotníci mohli rychle dostat k obětem a poskytnout jim péči v kritických chvílích.

Společně můžeme poskytnout naději, uzdravení a bezpečí těm, kteří to nejvíce potřebují.