Příspěvek na protiletecké kryty

Přispějte jakoukoliv částkou na jednoduché protiletecké kryty k dětským hřištím, autobusovým zastávkám, lesoparkům, zabezpečení pohraničních cest (jak formou ochranných zdí, tak zejména stromořadí proti dopadajícím raketám a ostřelovačům).

1. Částka

 Kč

2. Přejít k platbě

Kliknutím na tlačítko níže souhlasíte se zpracováním poskytnutých údajů pro účely vystavení darovacího certifikátu.

K odeslání příspěvku bude využita služba ePlatba, která Vás přesměruje na internetové bankovnictví Vaší banky. Plátce prostřednictvím internet bankingu odešle Platbu. Převody peněz jsou uskutečňovány prostřednictvím účtu společnosti Comgate Payments a.s.

Citlivé vstupní údaje, které zadáváte do systému internetového bankovnictví, jsou chráněny platebními branami bank a nedostávají se do prostředí třetích stran. Zpracovatelé plateb vidí pouze informace o transakci, které jim banka s odeslanou transakcí sdělí.

Odesláním platby dává dárce příjemci platby souhlas se zpracováním svých kontaktních údajů a to až do doby jeho písemného vyjádření nesouhlasu s tímto zpracováním. Kontaktní údaje, které kupující uvede při objednání, slouží výhradně pro naši potřebu a nebudou poskytnuty jiným subjektům s výjimkou zpracovatelů plateb.